Menü

Dipliner

Dipliner uygulaması, kaşların dibinin koyulaştırılması ile birlikte bakışlara derinlik kazandırmak amacıyla tercih edilmektedir. Bir diğer adı ile kalıcı sürme, bakışların derinlik kazanması ve aynı zamanda gözlerin daha fazla ön planda olabilmesi açısından etkili olmaktadır.

Gündelik makyaj için sürekli olarak koyu renkler ve abartılı makyajlar tercih edilmemektedir. Daha doğal bir görünüm için gündelik makyajda dipliner (likit eyeliner) kullanılmaktadır. Kalıcı olan bu uygulama ile birlikte her zaman gözleriniz ön planda olacak ve de dikkat çekici olacaksınız.

Kalıcı Dipliner Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Kalıcı dipliner uygulaması göz ile uyumlu olarak yapılmaktadır. Uygulamada tercih edilen boyalar tamamen zararsız olan boyalardır. Yaklaşık olarak 40 dakika kadar sürmektedir. Uzman kişi göze uygun olan modeli sizinle birlikte belirlemekte ve daha sonra uygulama yapılmaktadır.

Kalıcı Dipliner Uygulamasının Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Ten rengi bağlı olmakla birlikte ortalama olarak 2 veya 3 sene kadar dipliner kalmaktadır. Daha sonra yavaşta renk açılmaktadır. Genelde 1 ay kadar sonra rötuş yapılması gerekebilir.

Uygulama Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama yapıldıktan sonra ilk gün su kullanılmamaktadır. Duş, sauna, havuz ve deniz gibi yerlerde ilk gün zaman geçirmemek gereklidir. Daha sonra kişi gündelik yaşantısına devam edebilir.

Uygulamanın Herhangi Bir Zararı Var Mıdır?

Dipliner uygulamasında kullanılan pigment içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Uygulamada tamamen su bazlı olan ve bunun dışında bitki özlerinden elde edilen renkler tercih edildiği için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Genelde işlem sonrasında yarım saat kadar bir süre şişlik oluşabilir. Sonra şişlik inmeye başlar.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.