Menü

Kalıcı Oje

Oje kulanmayı seven hanımlar bu uygulama tam bizler için üretilmiş. Hepimiz biliyoruz ki ister ev hanımı olun ister iş hayatında görev alın; firmalar ne kadar kalıcı olduklarını iddia etseler de 2-3 gün içerisinde soyulmalar başlıyor ve yenilemek zorunda kalıyoruz. Temizlemesi ve sürekli olarak yeniden sürmesi,kurumasını beklemesi oldukça zaman kaybına neden oluyor.

 

Eğer siz de aynı renkleri uzun süre kullanmayı seviyorsanız bu uygulama tam size göre.Ojeler tırnaklarınıza uygulanıyor. UV tekniği ile yapılan kurutma sayesinde oje sürülür sürülmez kuruyor. Kapıdan çıktığınız anda 2 hafta boyunca bozulmayan ojelerinizle kalan zamanınızı istediğiniz gibi kullanbiliyorsunuz.

 

Ancak bu uygulama sadece uygun merkezlerde uygulanabiliyor. Zamanla tırnaklarınız uzadıkça oje uygulanmayan bölgeler ortaya çıkacaktır. Uygulama asetonla çıkmadığı için aynı şekilde merkezi ziyaret edip sidirebilir ya da yeniden uygulatabilirsiniz.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.