Menü

ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI

İzmir dışında ikamet eden veya merkezimize gelme imkânı olmayan danışanlarımız için geliştirdiğimiz bir sistemdir. Online beslenme danışmanlığı hizmetinde, danışmanlık hizmeti almak isteyen danışan  ile skype üzerinden ücretsiz ön görüşme yapılır 20 dakika süren bu görüşmede sağlık durumunuz, beslenme alışkanlıklarınız, şu anki yaşam şartlarınız, çalışma veya öğrenim saatleriniz öğrenilir. Bu bilgiler ışığında uygulanacak olan beslenme programı hakkında bilgiler verilir. Programınız belirlenmeden önce sizden kan tahlilleriniz istenmekte ve merkezimin doktoru ve diyetisyeni tarafından değerlendirilmektedir.

Programa başladığınızda, her hafta düzenli olarak belirlenen saatlerde görüşmeler yapılır, görüşme öncesinde mutlaka bir merkezde yağ ve kas analizi yaptırılmalıdır, yapılan analiz doğrultusunda beslenme programınız yeniden düzenlenir. Ayda 4 kez yapılan görüşmeler skype , whatsapp veya mail üzerinden yapılmaktadır.

Neden Online Beslenme Danışmanlığı?

Online beslenme danışmanlığı ile vakit sıkıntısı olan, yoğun tempoda çalışan , her hafta düzenli bir görüşmeye fırsatı olmayan ve  yüz yüze görüşme fırsatımız olmayan İzmir dışında yaşayan danışanlarımıza ulaşmayı amaçlamaktadır. Haftada sadece 30 dakikanızı ayırarak diyetisyen hizmetine ulaşmanızı mümkün kılmaktadır.  Online beslenme danışmanlığı hizmetimiz ile size verilen telefon ve mail adresinden istediğiniz zaman danışmanıza ulaşabilir, diyetinizde değiştirmek ve eklemek istediğiniz kısımlar hakkında danışıp, konuşabilirsiniz.

Online Beslenme Danışmanlığı Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Online beslenme danışmanlığı hizmetinden yararlanmak için merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır, sizinle yapılacak ön görüşme sonrası size verilecek olan banka hesap numarasına size belirtilen ücreti yatırdıktan sonraki 1 gün içerisinde size geri dönüş yapılacak ve randevu saatiniz belirlenecektir. Belirlenen randevu saatinde ilk  beslenme planı görüşmeniz  de skype üzerinde yapılacak, size uygun olan beslenme programınız belirlenecektir.

0530 177 4001' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.