Menü

ÜTÜLEME LAZER EPİLASYON

Soğuk Ütüleme Epilasyon nedir?

Bilindiği üzere lazer epilasyon acılı ve ağrılı bir yöntemdir. Ancak son teknoloji muhteşem SOĞUK ÜTÜLEME EPİLASYON Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle tüy sorununuzu ortadan kaldırıyorsunuz. Özellikle genital bölge en hassas ve acı eşiği en yüksek bölgedir. bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırıp, istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor.

Ütüleme Epilasyon özellikleri

Ütüleme Epilasyonu yapan cihazlarda kontak soğutma da bulunmakta. İşlem sırasında oluşması muhtemel yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor. İşte bu sebeple soğuk ütüleme lazer uygulaması masaj rahatlığına dönüyor.

Tüm bu bilgilere ilaveten Ütüleme, hızlı bir uygulama ve seanslar çok çabuk bitiyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilerek yapılması. Bu nedenle bu uygulama tekniği “ütüleme” olarak adlandırılıyor.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı ve kolay yolu olan Soğuk Ütüleme Epilasyon uygulaması için Dikkat: Taklit Ütüleme Epilasyon cihazlarına dikkat ediniz!

0530 177 4001' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.