Menü

FUE TEKNİĞİNİN AVANTAJLARI

 

• Saç kökleri donör bölgeden tek tek toplandığı için, işlem sonrasında saç köklerinin toplandığı alanda herhangi bir yara izi oluşmaz.


• Saç kökleri toplanmadan önce donör bölgeye silindirik uçlarla noktasal delikler açılır. Açılan bu kesiler minimal olmasından dolayı iyileşme süresi çok kısadır.


• Saç ekimi sonrası fiziksel aktiviteleriniz sekteye uğramaz.


• İşlem sonrası donör bölgede yaşanan ağrı ve batmalar minimaldir. Çoğu zaman ağrı kesici bile kullanmanızı gerektirmez.


• FUT tekniğinin aksine tek tek toplanan saç kökleri tek tek ekilir dolayısıyla kümülatif saç kökleri oluşmaz bu da işlemin daha doğal olmasını sağlar.


• Herhangi bir kesi ya da dikiş olmadığından dolayı kanama daha azdır.

 

0532 678 3823 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.