Menü

IPL FOTO EPİLASYON

INTENSE PULSE LİGHT IPL ( YOĞUN IŞIK DARBESİ)

Son yıllarda gelişmiş teknolojinin kozmetik dermatolojiye kazandırdığı en büyük yeniliklerden biriside IPL cihazlarıdır.
Bilgisayarkontrollü ışık tedavisi uygulanmaktadır.
Tedavi,hastanın problemine göre farklı dalga boylarında ışık atımları gönderilerek  sağlanmaktadır.

IPL, 1997’den beri bilinen bir teknolojidir.Yani aslında lazer epilasyondan bile daha önce bilinmekteydi.

IPL cihazları 400-1200 nm dalga boyu arasındaki ışığı kullanarak yüksek enerjili atışlar  yapabilen cihazlardır.Lazerde tek dalga boyu kullanılırken, IPL yönteminde farklı farklı dalga boyları kullanılır. IPL tedavisinde kullanılan farklı filtreler ile ışığın dalga boyu değiştirilebilir. Bu şekilde tek bir IPL cihazı ile birçok dermatoloji hastalığın tedavisi yapılabilir.

IPL CİHAZLARI İLE;

  • Epilasyon
  • Aknetedavisi
  • Ciltyenileme
  • Kırışıklık tedavisi
  • Pigmenttelezyonların tedavisi
  • Solarlentigo, efelit tedavisi (lekeler)
  • Çatlaktedavisi
  • Kılcaldamar tedavisi

0532 678 3823 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.