Menü

KAŞ EKİMİ

Tıpkı saçlarımızda olduğu gibi kaşlarımız da genetik ve çevresel faktörlerden etkilenerek dökülebilir. Kaş ekimi; yaralanmış, genetik olarak boş olan veya kaş alımı sırasında zedelenmiş kaş bölgesi üzerine yapılan ekim çeşididir. Kaş ekimi daha minimal bir prosedür olduğundan dolayı yüksek tecrübe gerektirir.
Kaç ekiminde öncelikle açısal olarak kaş şekli belirlenmelidir. Ardından kaş yoğunluğu hesaplanır. İki kaş arasındaki boşluklar ve kaş uzunluğu ayarlanır. Kalıcı, geçici dövme, kaş boyama ve diğer yöntemlerin aksine kaş ekiminde kıl kökleri tek tek nakledilerek doğal bir görünüm oluşturur. Ekim sonrası nakledilen kaşlar, var olan kaşlardan ayırt edilemez.
Hastanın rahatı göz önünde bulundurularak işlem lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Kulak arkası bölgesinden toplanan kıl kökleri tek tek ekim bölgesine nakledilir.

0532 678 3823 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.