Menü

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı nedir? Oluşan cilt problemlerine karşı etkili bir medikal tedavi yöntemidir. Derinlemesine gerçekleştirilen cilt bakımı ile yapısı bozulmuş problemli ciltlerde yüksek verimlilik sağlar. Hızlı sonuç verebilen hydrafacial uygulaması vakum sistemi ile yapılan cilt bakımı olarak da öne çıkmaktadır. Uygulama acı hisse uyandırmaz ve kalıcılık sağlar.

HYDRAFACIAL CİLDE NASIL ETKİ EDER?
Hydrafacial uygulaması yaptırmadan önce ne gibi bir etkinin olacağını merak edebilirsiniz. Veya neden hydrafacial yaptırmalıyım gibi bir soruyu sorduğunuzda yanıt bulmak isteyebilirsiniz. Hydrafacial yaptıranlar daha canlı, parlak ve aydınlık bir cilde sahip olur. Cilde yapılan bakım ile cilt daha genç bir yapıya bürünür. Uygulamaya tek bir problem çözümü değil kombin edilmiş bir tedavi olarak da bakılabilir. Temizleme, akne tedavisi, leke izleri, nemlendirme, büyük gözenekler, siyah noktalar, cilt koruma gibi komple bakımdır.

HYDRAFACIAL RİSK İÇERİR Mİ?
Hydrafacial uygulaması yaptırdığınızda karşınıza çıkabilecek bir problem ya da olumsuz bir durum var mı merak edilen noktalardan biri olarak öne çıkıyor. Herhangi bir yan etki yaratmayan uygulama cilt tedavisi üzerine gerçekleştirilen en iyi tedavi yöntemidir.

HYDRAFACIAL KAÇ SEANS OLARAK UYGULANIR?
Uygulama satın alırken kaç seans ya da tedavi sürecinin ne kadar süreceği de bir diğer merak noktası. Kliniğimizde yapılan inceleme sonrası kaç seans yapılacağı bilgisi tedavi uygulanacak kişiye iletilir. Ortalama olarak 1-6 seans arası uygulanmaktadır.

HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI FİYATLARI
Hydrafacial fiyatları ve hydrafacial seans ücreti İzmir’de ve Derma FaMe Clinic’s’de ne kadar? Fiyat bilgisini bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan numaralardan bizi arayabilir ya da aşağıda bulunan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.