Menü

İpek Kirpik

İpek kirpik , saf ipekten imal edilen , göz yapısına göre teker teker uygulanan kirpik uygulamasına denir.

 

İpek kirpik uygulaması nasıl yapılır ? Süresi ne kadar ?

 

Uygulamadan önce gözünüz makyajsız olması gerekiyor göz ve etrafında herhangi bir makyaj malzemesi artığı , temizleyici,kimyasal bulunmaması gerekiyor İpek kirpik uygulaması her bir kirpiğinize teker teker uygulanan bir işlemdir kişinin ihtiyacına kirpik sayısına göz yapısına ve tabi isteğine göre değişiklik gösterir kulandığımız İpek kirpiklerin boyutları vardır toplam süresi 2-2.5 saat süren bir uygulamadır.

 

İpek kirpik kullanım ve bakım süresi ?

 

Bu kadar inçe işçilik ve zaman alan bir uygulamanın kullanım süresi 3 ay dır kirpiklerinize dikkat etmeniz gereken şeyler uygulama sonrasında rimel,yağlı makyaj temizleyicileri kullanılmamalıdır aksi taktirde kirpikleriniz kısa zamanda dökülür ve yıpranır genellikle 3-4. Hafta sonra kirpik bakım yaptırmanız gerekiyor.

 

3D İpek kirpik uygulaması nedir ?

 

3D İpek kirpik uygulaması son derece doğal bir görünüm ve uzun ömürlü bir uygulamadır su ,duş ,gözyaşı ,deniz ve havuz suyuna yüzmeye dayanıklıdır 3D kirpik uygulaması 3 ay ve ya 6 ay kullanımı mümkündür 3D kirpik uygulaması uzun süre kullanımı ile fark yaratmaktadır.

 

6D İpek kirpik uygulaması nedir ?

 

Son zamanlarda ipek kirpik uygulaması çok trend olmuştur. Özellikle güzelliğine düşkün bayanlar için, sadece yaşanılan tek sorun normal ipek kirpik uygulamasının çok doğal durmasıdır. Özellikle takma kirpik görüntüsü isteyen bu doğal görüntüden hoşlanmayanlara, 6D ipek kirpik uygulaması öneriyoruz. 6D ipek kirpik uygulamasında her bir kirpinizin üzerine tek tek bıralılır. Bu kirpikler çok çok ince ve 6 lı şekilde olur ise yine doğal , diplerinden eklenme yerleri görülmeyen ama ekstra çarpıcı bakışlara kavuşabilirsiniz. 6D ipek kirpik hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

 

İpek kirpik uygulaması kendi kirpiğim döker mi ?

 

Yıllardır sorulan bu sorunun cevabını sizlerle en açık ve derin haliyle paylaşmak isterim .

 

Kendi kirpikleriniz 90 günde bir dökülür ve yerine yenisi çıkar vücudumuz da ki kılalrdan hiç bir farkı yoktur aslında onunda bir yaşam döngüsü vardır doğar büyür ve dökülür bu arada her kirpiğinizin aynı yaşam döngüsü de olmadığı için eklenen kirpik ömrümü tamamlamaya yakın bir kirpiğe eklenmişse daha erken dökülür bu nedenle tüm İpek kirpik uygulamalarında eklenen kirpik tipine göre 3-4 hafta da bakım yapılır bu bakımlarda dökülenlerin yerine yenisi eklenir kısacası doğru bilgi gerçekten İpek kirpik takılmış tekniğine uygun yapılmış kalite malzeme ve yapıştırıcı kullanılmışsa İpek kirpik uygulaması kendi kirpiklerinizi asla dökmez.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.