Menü

Kirpik Laminasyonu (My Lamination)

 

Vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir. My Lamination kirpiklerinize 2-3 ay süre ile ideal uzunluk keskin kıvrım ve gözle görülür dolgunluk sağlar. YumiLashes besleyici maddeleri sayesinde kirpik yapısını güçlendirir. Uygulama aşamaları aşağıdaki gibidir :

Kirpiklerin komple temizlenmesi, yağlardan arındırılması, tene hoş etki yaratan,yumuşatan özel hazırlık karışımının sürülmesi ve protein ile beslenmesi,

İkinci basamakta, silikonlu projektör yerleştirilir, bunun sayesinde kirpikler yukarı doğru taranır.

Üçüncü etapta, kirpikler keratinle doldurulur.

Dördüncü basamakta; kirpiklerin yapısını kalınlaştıran pigment ile doldurulur.

Beşinci ve son aşamada; vitamin ile kirpikler beslenir.

Doğal kirpiklerin kalınlaşır, beslenir, kıvrımlı bir görünüm kazanır ve güçlenir.

İşlem sonrası kısıtlama olarak sadece 24saat ıslatılmamasına dikkat edilmelidir. YumiLashes,kirpiklerde alerjiye neden olmaz kirpiklerin yapısını güçlü parlak ve yumuşak hale getirir. Uygulamadan sonra kirpiklerinizi her türlü kozmetik malzemelerle yıkamak mümkün -her türlü göz çevresi kremler kullanılabilir-her şekilde uyumak mümkün-saunaya girilebilir-denizde yüzülebilir -lens kullanılabilir -rimel sürülebilir. Uygulamanın yapılamayacağı durumlar:Göz hastalıkları olanlarda - Hassas gözler ve alerji eğilimli göz hastalarında kullanılması sakıncalı olabilir.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.