Menü

Protez Tırnak

Protez tırnaklar genellikle;

 

Tırnak yeme alışkanlığı olanlar,elleri ile çok fazla iş yapanlar, tırnakları hassas olup sürekli kırılan,çatlayan tırnaklara sahip olanlar,zamanı kısıtlı olup bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenler için birebir bir uygulama olarak hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Eğer tırnak mantarı,sedef hastalığı gibi rahatsızlıklarınız yoksa gönül rahatlı ile uygulatabilirsiniz.

 

Üstelik bilinenin aksine protez tırnaklar tırnaklarınıza zarar vermediği gibi tam bir koruma sağlar.Tırnaklarınızın dipten daha sağlıklı uzamasını sağlarken;tırnak diplerine tamamen yapıştırılmadığı için tırnaklarınızın nefes almasını sağlar.

 

Peki protez tırnaklar sağlam mıdır?

 

Protez tırnaklar normal tırnağınızdan 40 kat daha sağlam olduğunu biliyor muydunuz? Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus var. Metal törpü ve ve tırnak makası kullanmıyor olmanız. Uzunluğu fazla geldiyse ya da şeklini biraz olsun değiştirmek istiyorsanız kağıt törpü kullanmanız gerekmektedir. Oje temizliği ise özel asetonsuz temizleyici ile gerçekleştirilmesi gerekir.  Ayda bir bakımını yaptırdığınız sürece sizin için vazgeçilemez bir alışkanlığa dönüşebilir.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.