Menü

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Biz Kimiz

Firmamız 2009 yılında Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu Uzman Estetisyen ve Eğitmen Merve AKSOY tarafından Bornova’da kurulmuş ve Bostanlı'da ikinci şubesini açmıştır. Kuruluşumuzda, konfor ön planda tutulduğu gibi, şehrin her tarafından hastaların rahatlıkla ulaşabileceği bir lokasyon tercih edilmiştir. Aynı zamanda yurtdışından gelen hastaların, şehirle iç içe bir süreç yaşamaları öngörülmüştür. Slimfit Estetik ve Saç Ekim Danışmanlığı, şehir planına uygun lokasyonu ile, hasta turizmi açısından da sektöre hareket katmıştır.


Modern ekipmanlar ve profesyonel kadrosuyla 8 yıldır İzmir’de sayısız operasyon geçekleştiren firmamız, tecrübesini, yarınlara ışık ve yol haritası olarak kullanmaktadır. Dünya standartlarını yakından takip eden, yurtiçi ve yurtdışı seminerlere katılan yetkililerimiz ve kadromuz, gelişen sağlık sektörünü yakından takip etmektedir.


2017 yılı itibariyle, tamamlanmış 10 bin civarı operasyon, 22 üst düzey çalışanı, uluslararası iletişim kadrosu ve çeşitli ülkelerdeki iletişim ofisleri, 9 kişilik dijital iletişim ekibi ve operatör doktoru ile hizmet veren firmamız da sunduğumuz hizmetler, uluslararası alanda kabul görmüş sağlıklı, yenilikçi ve modern yöntemleri içerir.


Dünyanın en değerli sağlık merkezlerinden biri olan ülkemiz için, mutlu hasta sayısını arttırmaya gayret gösteren Slimfit, yurtdışından gelen hastalar için, havalimanı transferi, 5 yıldızlı otel konaklamaları ve şehir kültür turu da vermektedir.


Tüm bunların yanısıra yurt içi ve yurt dışı hasta portföyümüze ve referans hastalarımıza sağlayarak işimizi büyütme yolundayız. Siz saygı değer istihdam sağlayan işletmelere ekonomik katkı sağlamak ve alanımızda birlikte iş ortaklığı yapabilmek için, Kurumsal İş Ortaklığı Projesi oluşturduk. Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizlerle birlikte bu çalışmalarımızda kazanç sağlamak isterseniz, Kurumsal İletişim Saha Destek Danışanlarımızla irtibata geçebilir ya da detaylı bilgi alabilmek için kurumumuzdan randevu alabilirsiniz.


Başarının bugüne değer kattığı ancak sağlığın yarınlarımız olduğu bilinciyle faaliyet gösteren firmamız, ülkemize ve sağlığa hizmet etmeyi kendine misyon edinmiştir.


Her dokunuş, yeniden varoluş…

Planlama

Adım 1

Detaylı Hazırlık

Adım 2

Profesyonel Operasyon

Adım 3

Kusursuz Sonuç

Adım 4

SlimFit Estetik Olarak Misyonumuz ve Vizyonumuz

Tecrübe, Kalite ve Dürüstlük prensiplerimiz ile...

En büyük hedefimiz SlimFit Estetik adını sadece Bayraklı değil İzmir’i aşarak memleketimizin her bir yerinde duyurmak dürüst, kaliteli ve güvenilir bir Estetik ve Güzellik bilincini tüm bayanlara aşılamaktır.

SlimFit Estetik İzmir Bayraklı civarının her konuda en iyi ve en donanımlı merkezidir. SlimFit Estetik olarak tamamen amaçlanan misafirlerimizin memnuniyetidir. Bu süreçte hatalarımız illa ki olacaktır ama müşterilerimizin sorunlarını gidermek en büyük amaçlarımızdan biridir. Merkezimizi görmeden ve deneme seaslarına girmeden lütfen karar vermeyiniz.

Uzman Kadro

Profesyonel ekibimizi daha yakından tanıyın.

Merve AKSOY
Kurucu
Aslı Özgen CEBİR
Kurumsal Departman Müdürü
Betül PAMUKLU
Estetisyen
Beyza BAHAR
Diyetisyen
Meltem KÜÇÜK
Estetisyen
Pınar ÇAL
Güzellik Departman Müdürü

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.