Menü

ÜTÜLEME LAZER EPİLASYON

Soğuk Ütüleme Epilasyon nedir?

Bilindiği üzere lazer epilasyon acılı ve ağrılı bir yöntemdir. Ancak son teknoloji muhteşem SOĞUK ÜTÜLEME EPİLASYON Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle tüy sorununuzu ortadan kaldırıyorsunuz. Özellikle genital bölge en hassas ve acı eşiği en yüksek bölgedir. bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırıp, istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor.

Ütüleme Epilasyon özellikleri

Ütüleme Epilasyonu yapan cihazlarda kontak soğutma da bulunmakta. İşlem sırasında oluşması muhtemel yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor. İşte bu sebeple soğuk ütüleme lazer uygulaması masaj rahatlığına dönüyor.

Tüm bu bilgilere ilaveten Ütüleme, hızlı bir uygulama ve seanslar çok çabuk bitiyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilerek yapılması. Bu nedenle bu uygulama tekniği “ütüleme” olarak adlandırılıyor.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı ve kolay yolu olan Soğuk Ütüleme Epilasyon uygulaması için Dikkat: Taklit Ütüleme Epilasyon cihazlarına dikkat ediniz!

0532 678 3823 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.