Menü

X Body

XBODY,EMS (Elektrikle kasları uyarma) sistemi denilen bir cihazın markasıdır.
EMS uzun yıllardır fizik tedavi alanında kullanılan,yeterli süre ve şiddetle uygulandığında kasları çalıştırmaya yarayan bir sistemdir.
EMS sistemi ile kullanılan XBODY yağ yakma ve vücut sıkılaştırmanın dışında bel ve sırt ağrılarından kurtulmaya katkı sağlıyor.
Artık günümüzde herkes zamanla yarışıyor.
Durum böyle olunca kendinize ayırdığınız vakit giderek azalıyor.
Giderek artan trafik,metropolleşme,iş temposu yüzünden zaman en büyük lüksümüz olmuştur.
Spor yapmak istiyorum ama vakit bulamıyorum diyen kişilere XBODY çok iyi bir alternatif sunuyor.
Haftada sadece 2 gün 20 dakikada yapılan XBODY istediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.
Kişiye özel yaptığımız yağ ve kas analizi sonunda hedef odaklı özel programlarla birebir spor yapma imkanı sağlıyor.
 
 
XBODY'nin faydaları
 
-Bel ve sırt ağrıları
-Kas güçlenmesi
-Selülit
-Yağ kaybı
-Dayanıklık
-Bölgesel incelme ve sıkılaşma

0530 177 4001 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.